Krajalnica jac duro

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została wyprodukowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i sztukę maszyny. Artykuły z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które są związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siła. Inne elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest również zaopatrzona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.