Ekran dotykowy zle dziala

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na szybką i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce powszechny plan na placu gastronomicznym zajmuje się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w działalności kelnerom natomiast tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych oraz długotrwałych szkoleń, oraz niezwykle przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z pełną gamą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie chociaż w niewielkim, pojedynczym lokalu, a jeszcze w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS stanowi szczególnie elastycznym systemem, jaki otrzymamy na placu. W zależności od profilu lokalu, lub istnieje ostatnie bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy jak i owocu jaki tworzy. W zależności od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żeby był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dostęp do każdych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z planami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.